Nowa strona internetowa PTBK

Z wielką przyjemnością udostępniamy Państwu nową stronę internetową Polskiego Towarzystwa Badań Kanadyjskich, której powstanie możliwe było dzięki finansowemu wsparciu Ambasady Kanady w Polsce. Z tego miejsca pragniemy podziękować JE Ambasador Kanady w Polsce, Pani Catherine Godin, za wsłuchanie się w prośby naszej społeczności i umożliwienie nam stworzenia miejsca, w którym z dumą będziemy dzielić się osiągnięciami polskich kanadystek i kanadystów, a także popularyzować studia kanadyjskie i wiedzę o Kanadzie.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną i jednocześnie pragniemy uprzedzić, że niektóre zakładki czekają jeszcze na uzupełnienie. Tak jest w przypadku zakładki „Badania”, w której będziemy dzielić się ze światem osiągnięciami naukowymi naszych Członkiń i Członków.

W zakładce „O PTBK” znajduje się archiwum czasopisma TransCanadiana wydawanego przez PTBK w latach 2008-2018, a w zakładce „Biuletyny” dostępne są wszystkie biuletyny publikowane przez PTBK, zarówno te miesięczne, publikowane od października 2022, jak i roczne, publikowane w przeszłości.

Wszystkie osoby członkowskie PTBK mogą przesyłać informacje do zamieszczenia w Aktualnościach (na głównej stronie), w biuletynie PTBK, i w zakładce Badania. W miarę możliwości prosimy o przesyłanie informacji w języku polskim, angielskim i francuskim na adres ptbk@wa.amu.edu.pl.

Serdecznie zachęcamy i dziękujemy! Nowa strona powstała z myślą o całej społeczności PTBK i należy do nas wszystkich.

Zarząd PTBK